Home News Greenlite dla branży stomatologicznej.
Greenlite dla branży stomatologicznej.
0

Greenlite dla branży stomatologicznej.

0
0

Dzisiaj rozwiązania AV są obecne w każdej gałęzi gospodarki. Są odpowiedzią na nowoczesne jutro. W ostatnich latach widać coraz bardziej rosnące zainteresowanie reklamą usług w witrynie. Zastosowanie ekranów i monitorów gwarantuje lepsze oddziaływanie przekazu reklamowego. Atrakcyjna wizualnie, przemyślana i nieszablonowa reklama zapada w pamięć. Ekrany w witrynie doskonale sprawdzają się przy ruchliwych ulicach, w galeriach handlowych. Ta forma przesyłu treści może znacznie zwiększyć sprzedaż i znacząco wpłynąć na końcowego klienta, który skorzysta z usług właśnie tej, a nie innej firmy. To idealna alternatywa dla tradycyjnych form reklamy takich jak baner, plakat.

Jedna z klinik stomatologicznych postanowiła pokazać swoje nowe usługi szerokiemu gronu odbiorców poprzez zagospodarowanie witryn w swoich oddziałach.

W prosty sposób docierają do potencjalnych klientów. Dzięki rozwiązaniom zastosowanym przez Greenlite, jak system Magic Info, treści są wyświetlane bez przerw, a klient może z łatwością zarządzać wyświetlanym contentem i monitorami. W tym wypadku bardzo dobrze sprawdziły się monitory Samsung z serii QHR o jasności 700 nitów. Idealnie sprawdzają się w miejscach gdzie promienie słoneczne nie świecą prosto w szyby. Do montażu monitorów zostały zastosowane klasyczne uchwyty sufitowe, jak również projektowane pod wymiar dla jednego z punktów.

Rozwiązania oferowane przez Greenlite gwarantują wysoką jakość obrazu, trwałość konstrukcji oraz korzystną cenę. W instalacjach ścian wizyjnych wykorzystywane są sprawdzone komponenty znanych dostawców, a urządzenia te integruje się później z systemem digital signage pozwalającymi zdalnie zarządzać treściami wyświetlanymi na monitorach z dowolnego miejsca. Dobór zarówno ekranów, jak i systemu odbywa się zawsze po wnikliwej analizie potrzeb i możliwości Klienta.

open