Home Inwestycje MARZENIA ZE STALI NIERDZEWNEJ
MARZENIA ZE STALI NIERDZEWNEJ
0

MARZENIA ZE STALI NIERDZEWNEJ

0
0

Dawno, dawno temu, za górami i lasami, w 1970 roku w Austrii… zbudowali basen z nierdzewki… i do dziś się kąpią. Berndorf Bäderbau – tysiące spełnionych marzeń….

Rekreacja – sport – zdrowie – zabawa – dobry humor!

Ich połączenie to klucz do sukce­su. Warto o tym pomyśleć szczegól­nie w obecnej sytuacji – trudnym dla nas wszystkich czasie pandemii. Jednak samo myślenie nie prowadzi do wspomnianego sukcesu. Należy wykonać krok naprzód. Tutaj z po­mocą przychodzi nasza firma, pro­ponując rozwiązanie łączące w so­bie relaks i zdrowy tryb życia.

Berndorf Bäderbau ma ponad 50 lat doświadczenia w projektowa­niu, a także produkcji basenów ze stali nierdzewnej.

Fot. arch. Berndorf Bäderbau

Tak, to właśnie baseny kąpielowe ze stali nierdzewnej tworzą idealne warunki do odpoczynku oraz popra­wy formy fizycznej. Są cennym źró­dłem zdrowia, odnowy biologicz­nej i faktycznie poprawiają humor. Tego, kto nie wierzy, zapraszam do kontaktu oraz do grona zadowolo­nych użytkowników naszych pro­duktów. A muszę przyznać, że przy­bywa ich codziennie coraz więcej. W sumie nie ma się czemu dziwić. Baseny publiczne oraz hotele z ba­senami – czasowo zamykane, możli­wości wyjazdu na wymarzony urlop – ograniczone.

Co możemy zrobić? No właśnie, może tak stworzyć prywatną strefę rekreacji wodnej we własnym domu lub ogrodzie?

Proszę sobie wyobrazić taką sytu­ację: jest weekend, czytamy poran­ne wiadomości, pijemy kawę, oczy-wiście całkowity lockdown – same ograniczenia. Wyglądamy przez okno, spoglądamy na nasz wła­sny, wymarzony basen ze stali nie­rdzewnej. W tym momencie zamiast się złościć na wszystko, co nas ota­cza, idziemy popływać, skorzystać z masaży wodnych, poleżeć na le­żance z masażem powietrznym, po­ćwiczyć style pływania przy prze­ciwprądzie czy po prostu korzystać z kąpieli słonecznych. I to wszyst­ko z zapewnieniem 100% higieny – dzięki cyrkulacji wody w syste­mie Berndorf. Krążąca w obiegu za­mkniętym woda w basenie zapewnia jej wymianę w każdym miejscu – nie ma tzw. stref „martwych”, w których mogłyby się tworzyć siedliska bak­terii i mikroorganizmów. Pomyślmy sobie jeszcze, że woda ma tempera­turę 29°C, czyli taką jak w morzach południowej Europy. Do tego chłod­ny napój w upalny dzień i marzenia jednak się spełniają.

Fot. Markus Rohrbacher for Berndorf Bäderbau

Wizja staje się rzeczywistością

Natomiast żeby to osiągnąć, trze­ba włożyć trochę wysiłku. Pisząc „trochę”, mam na myśli faktycz­nie niewiele. Wystarczy wejść na www.berndorf.pl, posurfować po stronie, wypełnić formularz zgłosze­niowy lub po prostu do nas zadzwo­nić. My zajmiemy się resztą. Przy­gotujemy koncepcję basenu idealnie dopasowaną do indywidualnych po­trzeb każdego z Was. Jedni lubią pły­wać, inni szukają relaksu, zabawy; jeszcze inni rehabilitacji wodnej. Dlatego też proponujemy spotkanie w celu ustalenia indywidualnych preferencji każdego z naszych klien­tów. Wspólnie ukształtujemy Wasz basen marzeń. Wykonamy projekt budowlany. Załatwimy wszelkie formalności oraz pozwolenia, jeżeli będą konieczne. No i oczywiście wybudujemy w możliwie naj­krótszym terminie. Jeżeli ktoś pomyśli sobie, że po basenie chciałby skorzystać z własnej sauny – też pomożemy.

Relaks i zdrowy tryb życia – pod każdym względem!

Jak to robimy?

W Berndorf Bäderbau przygotowujemy indywidualne koncepcje basenów krytych i odkrytych z nieckami basenowymi ze stali nierdzewnej. Tworzymy rozwiązania na mia­rę oczekiwań i potrzeb. Proponujemy idealne rozwiązanie na każde życzenie, niezależnie od tego, czy chodzi o sport, relaks czy też brodzik dla dzieci. Pomysły klientów są przenoszone do szkiców, wersji roboczych oraz projektów opracowanych przez zespół specjalistów Berndorf Bäderbau z wielolet­nim doświadczeniem w branży.
Jako Państwa partner jesteśmy zawsze do dyspozycji, na każdym etapie realizacji inwestycji. 

Fot. arch. Berndorf Bäderbau

Rozmawiamy, informujemy, doradzamy, projektujemy, produkujemy, montujemy serwisujemy.

Fot. arch. Berndorf Bäderbau

 

Szlachetna stal nierdzewna

Dzięki znakomitym materiałom oraz nowoczesnym rozwiązaniom projektowym realizujemy zarówno standardowe projekty, jak i spełniamy unikalne, wyszukane zlecenia. Stal nierdzewna daje nieograniczone możliwości kształtowania oraz znakomitej jakości efekt końcowy. Nasze baseny wtapiają się harmonijnie w każde otoczenie. Dlaczego stal nierdzewna?

  • długi okres eksploatacji bez utraty jakości estetycznej;
  • optymalne warunki higieniczne, gładka, bezfugowa powierzchnia;
  • trwała i gwarantowana szczelność niecki;
  • ekonomiczność eksploatacji (minimalne wymogi w zakresie czyszczenia);
  • brak uszkodzeń pod wpływem mrozu;
  • odporność na promieniowanie UV;
  • łatwość rozbudowy / modyfikacji również po wielu latach użytkowania;
  • wysoka elastyczność adaptacji materiału do różnych warunków realizacji.
Fot. arch. Berndorf Bäderbau

Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej, może i Ty zostaniesz szczęśliwym pływającym człowiekiem.

Fot. Tom Philippi for Berndorf Bäderbau

open