Home Materiały&Technologie Nowoczesna pergola? To połączenie estetyki i jakości wykonania
Nowoczesna pergola? To połączenie estetyki i jakości wykonania
0

Nowoczesna pergola? To połączenie estetyki i jakości wykonania

0
0

Jak powinna wyglądać pergola idealna? Filplast wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów i wprowadza do swojej oferty produkt, który łączy w sobie niezawodność, wysoki komfort użytkowania i nowoczesność.

To, co charakteryzuje pergole z segmentu premium, to m.in. wytrzymała, aluminiowa konstrukcja oraz zadaszenie w formie ruchomych lameli z uszczelkami, które nie tylko pozwala na dozowanie światła słonecznego, ale także w pełni chroni przed deszczem. Szczelna, solidna konstrukcja jest odporna na działanie czynników atmosferycznych i zapewnia trwałość na wiele lat. A to tylko część zalet pergoli oferowanych przez Filplast.

Komfort i wygoda

Co kryje się za tymi słowami? Przede wszystkim możliwość sterowania konstrukcją przy użyciu pilota lub smartfona. Pogoda lubi płatać figle. Wszyscy wiemy, jak uciążliwe może być silne nasłonecznienie podczas upalnych dni. Wtedy rozwiązanie problemu leży w zasięgu ręki i… jednego kliknięcia. Nie inaczej jest w przypadku opadów deszczu – tutaj dodatkowym wsparciem jest również system odprowadzania wody zastosowany w konstrukcji.

Idealny element każdej przestrzeni

Pergola może być zamontowana w zabudowie przyściennej i wolnostojącej. Ta pierwsza opcja sprawia, że dom zyskuje dodatkowe pomieszczenie, które zwiększa powierzchnię użytkową i jest doskonałym miejscem na wypoczynek przez cały rok. Drugie rozwiązanie pozwala także wzbogacić ogród o dodatkowy obiekt – nowoczesną altanę. Maksymalne wymiary zadaszenia pergoli wynoszą 4 m x 7 m. Konstrukcje mogą być ze sobą łączone, co jest szczególnie kuszącą perspektywą np. dla właścicieli lokali gastronomicznych.

Pergola perfekcyjnie dopasowana do potrzeb

Szeroka możliwość rozbudowy o dodatkowe funkcje czyni pergolę Filplast konstrukcją, którą można dopasować idealnie do potrzeb zarówno inwestorów prywatnych, jak i biznesowych.
Pergole można wyposażyć m.in. w:
– ściany boczne typu screen z tkanin technicznych, które pozwalają na całkowite zamknięcie konstrukcji, chroniąc przed wiatrem i słońcem,
– automatykę pogodową sterującą lamelami zadaszenia oraz ścianami w zależności od warunków atmosferycznych,
– oświetlenie LED, któe nie tylko zapewnia komfort użytkowania po zmierzchu, ale także nadaje pergoli jeszcze bardziej eleganckiego charakteru,
– system inteligentnego domu, który pozwoli w jeszcze większym stopniu wykorzystać nowoczesne funkcje pergoli.

Optymalnie dopasowana pergola wykonana z najtrwalszych materiałów zapewni komfort użytkowania na długie lata. Jeżeli chcesz skonfigurować jej parametry idealnie pod swoje preferencje i możliwości, skontaktuj się z ekspertem Filplast, który dobierze najlepsze rozwiązanie.

open