Home Materiały i Technologie OGRZEWANIE PRZEMYSŁOWE SZYTE NA MIARĘ
OGRZEWANIE PRZEMYSŁOWE SZYTE NA MIARĘ
0

OGRZEWANIE PRZEMYSŁOWE SZYTE NA MIARĘ

0
0

Szukając ogrzewania zarówno do domów, jak i budynków o dużej powierzchni, a tym samym przy sporym zapotrzebowaniu na ciepło, trzeba zwrócić uwagę przede wszystkim na jakość produktów. Ważne jest również wsparcie specjalistów i możliwość stworzenia systemu grzewczego nawet w bardzo skomplikowanych instalacjach.

Ogrzewanie domów i mieszkań

Obecnie na rynku można znaleźć wiele rozwiązań grzewczych pozwalających na stworzenie najbardziej efektywnego ogrzewania. Wybierając ogrzewanie, warto szukać producenta, który zapewni kompleksowe rozwiązanie, produkty wysokiej jakości, a także opiekę serwisową i ochronę gwarancyjną. Produkty Immergas takie jak pompy ciepła, hybrydowe pompy ciepła, kotły kondensacyjne świetnie sprawdzają się w budownictwie jednorodzinnym.

W ofercie Immergas można znaleźć różne modele kotłów: jedno lub dwufunkcyjne, z wbudowanym zasobnikiem, wiszące lub stojące, mocy do 35 kW, a także pompy ciepła o mocy od 4 do 30 kW, w opcji split i monoblok oraz hybrydowe pompy ciepła będące połączeniem kotła z pompą ciepła, dostępne również w typie split i monoblok. Nie brakuje także akcesoriów takich jak klimakonwektory, zasobniki, sterowniki i termostaty czy zestawy kominowe pozwalające na stworzenie kompletnej instalacji z odpowiednim zarządzaniem.

Tak szeroka oferta daje możliwość optymalnego dopasowania ogrzewania do potrzeb zarówno mieszkańców domu, jak i warunków technicznych budynku.

Urządzenia Immergas objęte są dofinansowaniem w rządowych programach, a ich jakość potwierdzona 5letnią gwarancją producenta. Immergas współpracuje z wieloma serwisami w całej Polsce, co daje użytkownikowi pewność uzyskania szybkiej pomocy w razie awarii.

Duża powierzchnia – duży problem?

Zapewnienie ogrzewania w budynkach przemysłowych, komercyjnych i użyteczności publicznej to spore wyzwanie. Szczególnie ważne w dzisiejszych czasach, aby generowało jak najniższe koszty oraz było niezawodne. Dla inwestora ważne jest również wsparcie już na etapie projektowania.

Immergas ma w ofercie również urządzenia, które świetnie sprawdzą się w budynkach kubaturowych. Kotły o mocy od 35 do 900 kW, stojące i wiszące pozwalają na stworzenie systemu ogrzewania, który spełni zapotrzebowanie na ciepło oraz ciepłą wodę użytkową nawet w bardzo złożonych, wymagających projektach. Dostawca oferuje również hydraulikę odpowiednio dostosowaną do sprzedawanych urządzeń. Specjalne systemy pozwalają na montaż kotła bez konieczności wieszania go na ścianie, co ma znaczenie np. w budynkach objętych ochroną konserwatora zabytków. Możliwość połączenia zarówno kotłów, jak i pomp ciepła w kaskady pozwoli na stworzenie ogrzewania idealnie dopasowanego do potrzeb budynku.

Wsparcie na każdym etapie

W Immergas już na etapie projektowania inwestor może liczyć na wsparcie specjalistów. Z ich pomocą można zrealizować najbardziej unikalny, w pełni kompletny system grzewczy uwzględniający specyfikę każdego obiektu czy inwestycji. Specjaliści i inżynierowie Immergas służą swoją wiedzą oraz doświadczeniem projektantom, architektom w przygotowaniu projektów kotłowni, a także instalacji grzewczych. Pomagają na każdym etapie przygotowywania projektu – od koncepcji po realizację.

W swoich zasobach firma Immergas ma zarówno gotowe schematy rozwiązań grzewczych, jak i projekty indywidualne, tak aby sprostać najbardziej wymagającym klientom. Oferuje najwyższe kompetencje w zakresie doradztwa, szkoleń, profesjonalnego wsparcia na każdym etapie współpracy oraz usługi serwisowe poparte ponad 25letnim doświadczeniem w branży. Propozycja dla budynków wielkokubaturowych Immergas to wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, spełniające rygorystyczne normy europejskie. Kotły kondensacyjne, wchodzące w skład tej oferty, to urządzenia o dużej wydajności, a szeroka gama modeli umożliwia dobór rozwiązania najodpowiedniejszego do zapotrzebowania cieplnego budynków przemysłowych.

Produkty Immergas to: bezpieczeństwo i komfort użytkowania, prosta obsługa, energooszczędność, zaawansowana technologia, a także wysoka jakość, wytrzymałość i długowieczność urządzeń. To również niskie koszty eksploatacji oraz ochrona zasobów środowiska naturalnego.

Postaw na doświadczenie

Immergas jest producentem i dostawcą pomp ciepła, kotłów gazowych oraz hybrydowych pomp ciepła. Należy do międzynarodowej grupy Immerfin, działającej w branży grzewczej blisko 60 lat. Polski oddział powstał ponad 25 lat temu. Dziś jest jedną z wiodących marek dostarczających nowoczesne rozwiązania grzewcze. Firma jest laureatem wielu nagród, w 2018, 2020, 2021 i 2022 r. znalazła się w gronie laureatów „Diamentów Forbesa”.

open