Home News WIŚNIOWSKI oficjalnym partnerem EHF FINAL4 2023
WIŚNIOWSKI oficjalnym partnerem EHF FINAL4 2023
0

WIŚNIOWSKI oficjalnym partnerem EHF FINAL4 2023

0
0

Marka WIŚNIOWSKI z dumą ogłasza swoje partnerstwo z EHF FINAL4 2023, prestiżowym turniejem finałowym Ligi Mistrzów w piłce ręcznej. Do finałowego turnieju Ligi Mistrzów po raz szósty z rzędu zakwalifikowali się Mistrzowie Polski w piłce ręcznej – Barlinek Industria Kielce.

EHF FINAL4 2023 jest wydarzeniem, które wzbudza ogromne zainteresowanie wśród miłośników piłki ręcznej na całym świecie. W dniach 17-18 czerwca w Lanxess Arenie w Kolonii, w Niemczech, cztery najlepsze drużyny europejskie zmierzą się w rywalizacji o tytuł mistrza. W emocjonującym półfinale Barlinek Industria Kielce zagra z zespołem Paris Saint-Germain Handball. Mecz odbędzie się w sobotę 17 czerwca o godzinie 18:00.

Partnerstwo WIŚNIOWSKI z EHF FINAL4 2023 podkreśla zaangażowanie marki w promocję sportu i zdrowego stylu życia. Polski lider rynku bram, okien, drzwi i ogrodzeń od lat utożsamia się z duchem sportowej rywalizacji, mając na swoim koncie między innymi partnerstwo z Reprezentacją Polski w Piłce Nożnej czy francuskiem klubem Girondins de Bordeaux. W terminie FINAL4 firma WIŚNIOWSKI patronuje jednocześnie młodym talentom XII międzynarodowego turnieju piłki nożnej „Sokolik” z udziałem FC Barcelony.

tags:
open