Home GREEN SUMMER ESG BUILDER SUMMER 2024
ESG BUILDER SUMMER 2024
0

ESG BUILDER SUMMER 2024

0
0

– gdzieś dzwonią ale… w którym kościele?

Letnie kampanie edukacyjno-promocyjne Buildera mają swoją piękną historię. Na stałe wpisały się w komunikację marketingową liderów branży. Przez ostatnie 16 lat poruszaliśmy różne zagadnienia ale mianownik był zawsze wspólny. Zawsze były to tematy istotne dla branży – budownictwo z poszanowaniem środowiska (Green Summer), budownictwo po pandemii (Lato Zwycięzców), cyfryzacja branży (Cyfrowe Lato) czy sięgająca roku 2007 historia Lata Jakości, gdzie przez te wszystkie lata podkreślaliśmy konieczność inwestowania w jakość.

 17 edycja letniej kampanii Buildera pod szyldem ESG BUILDER SUMMER, to coś naturalnego. Naturalna ewolucja ubiegłorocznego GREEN SUMMER. Raportowanie ESG, również a nawet zwłaszcza w budownictwie, jest czymś nieuniknionym. Jego niefinansowy charakter nie może nas zwieść, bo przekłada się wprost na biznes czy postrzeganie spółki! Dyrektywa CSRD ujednolica standardy raportowania niefinansowego. Harmonogram obowiązkowego raportowania, choć największych dotyczy już od 1 stycznia tego roku, rozłożony jest w czasie i zależy od wielkości przedsiębiorstwa ale.. ale żeby dobrze się do tego przygotować – czasu zostaje naprawdę mało (delikatnie rzecz ujmując) a z licznych badań wynika, że dla ponad połowy polskich przedsiębiorstw pojęcie ESG jest zupełnie obce..

 Z moich osobistych doświadczeń wynika, że z ESG w budownictwie, jest trochę tak, jak z tym powiedzeniem, że gdzieś dzwonią ale.. w którym kościele?.. Na pewno jest dużo do zrobienia. Na pewno jest spora grupa spółek “świadomych”, które mają się czym pochwalić. Jest też spora grupa podmiotów świadczących usługi w zakresie raportowania niefinansowego. ESG BUILDER SUMMER jest dla jednych i drugich!

Do udziału w ESG BUILDER SUMMER zapraszamy tych, którzy nie zostawiają przyszłości przypadkowi i już dziś mogą pochwalić się swoim dorobkiem, doświadczeniem we wdrażaniu raportowania ESG! Również tych, którzy pomagają tym pierwszym (ale i kolejnym) we wdrażaniu procesów raportowania ESG!

Skupiamy się oczywiście na budownictwie. Poza aspektem czysto wizerunkowym, promocyjnym, odpowiemy na pytanie czy raportowanie ESG, to piąte u wozu – czy wręcz przeciwnie – zamachowe koło dla branży? Pokażemy, jakie cele realizują wiodące spółki w branży w ramach obranej strategii ESG!

Do udziału w ESG BUILDER SUMMER zapraszamy tych, którzy mają kontrolę nad zrównoważonym rozwojem spółki, mają wiedzę, doświadczenie i dorobek, którym chcą się pochwalić i podzielić.

Tradycyjnie, letnia kampania prowadzona będzie na łamach Buildera w miesiącach lipiec (324 nr) i sierpień (325 nr) ze specjalną eskpozycją branżowych liderów ESG we wrześniu (326 nr)

Branżowych liderów ESG zapraszam do udziału w ESG BUILDER SUMMER 2024!

Dominik Suwiński

Dyrektor Marketingu i Sprzedaży

Zgłoszenia przyjmujemy do 14 czerwca.

Chcesz poznać szczegóły oferty? – zadzwoń:

 Ewa – 507 175 599, Małgosia – 571 207 722, Marzena – 507 175 290, Dominik – 507 175 702

open