Home IT&BIM KURS NA BIM
KURS NA BIM
0

KURS NA BIM

0
0

W efektywnym projektowaniu BIM wykorzystuje się wiele platform projektowych – wśród nich są Revit i ArchiCAD. To właśnie do tych czołowych programów służących projektowaniu firma SOLBET przygotowała dedykowane narzędzia.

BIM (ang. Building Information Modeling) to idea projektowania polegająca na wymianie informacji o modelu i projektowanym obiekcie. To proces wspomagający koordynację pomiędzy zespołem projektowym, wykonawczym oraz zarządcami obiektu, a także pomagający zachować porządek projektowania i pozwalający aktualizować oraz analizować zmiany na etapie projektowania i wykonawstwa obiektów budowlanych. Jest wiele platform projektowych, które są wykorzystywane w efektywnym projektowaniu BIM. Wśród nich są Revit i ArchiCAD – uniwersalne, autonomiczne narzędzia o zaawansowanej funkcjonalności i bardzo szerokim spektrum zastosowania. To czołowe programy do projektowania. To właśnie do nich firma SOLBET przygotowała dedykowane narzędzia służące do projektowania systemowego. Projektant może je pobrać ze strony www.solbet.pl. W ten sposób dostarczane są narzędzia odpowiednio skonfigurowane, uwzględniające specyfikę technologii SOLBET.

Cały artykuł do znalezienia za darmo w wersji cyfrowej. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Builder Polska z App Store, Google Play lub wejść na naszą stronę https://e.buildercorp.pl/ i zarejestrować się.


 

open