Home Builder Awards OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – ADAM MAKOWSKI PREZES ZARZĄDU, POLBRAM STEEL GROUP SP. Z O.O. SP. K.
OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – ADAM MAKOWSKI PREZES ZARZĄDU, POLBRAM STEEL GROUP SP. Z O.O. SP. K.
0

OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – ADAM MAKOWSKI PREZES ZARZĄDU, POLBRAM STEEL GROUP SP. Z O.O. SP. K.

0
0

Na początku bieżącego roku nagrodziliśmy liderów rynku budowlanego za ich sukcesy w 2018 roku. Wszyscy tegoroczni laureaci mogą pochwalić się osiągnięciami, które wypracowały zespoły kompetentnych i zaangażowanych pracowników zarządzane przez najlepszych managerów – Osobowości Branży 2018! W niniejszym numerze kontynuujemy prezentację laureatów tego prestiżowego wyróżnienia.

Adam Makowski pracuje na sukces Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp. k. od początku jej funkcjonowania, tj. od 29 lat. Stworzył profesjonalny zespół, który dzięki wspólnemu zaangażowaniu oraz pasji wypracował pozycję lidera na rynku polskim i zagranicznym. Lata doświadczenia, ciągły rozwój, inwestycje oraz nowoczesny park maszynowy sprawiają, że produkująca systemy ogrodzeniowe firma cieszy się dużym uznaniem wśród klientów. Polbram Steel Group w ofercie posiada szeroki wybór bram dwuskrzydłowych, bram przesuwnych, furtek, przęseł, paneli, słupów oraz akcesoriów. Nie ograniczając się tylko do tradycyjnych systemów ogrodzeniowych, firma oferuje klientom szeroką gamę nowoczesnych, bardzo eleganckich i stylowych rozwiązań. Jako jeden z bardziej znanych oraz cenionych producentów ogrodzeń posiada w sprzedaży automaty do bram firmy Nice.

Firma nieustannie się rozwija, inwestując w nowoczesne technologie i szkolenia kadr. Przy produkcji systemów ogrodzeniowych wprowadza najnowsze rozwiązania techniczne ograniczające jednostkowe zużycie energii i emisji CO2. Zwiększa własne powierzchnie magazynowe na etapie nowych inwestycji.

Odwaga Prezesa w podejmowaniu decyzji oraz jego determinacja i umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami, opartych na zaufaniu, pozwoliły firmie odnieść sukces. Adam Makowski to doskonały przedsiębiorca, zawsze zaangażowany w funkcjonowanie firmy, wprowadzający w jej struktury zmiany i wyznaczający nowe kierunki rozwoju.

open