Home News FIRMA ALSTAL PRZEKAZAŁA SPECJALISTYCZNY SPRZĘT DO DEZYNFEKCJI POMIESZCZEŃ.
FIRMA ALSTAL PRZEKAZAŁA SPECJALISTYCZNY SPRZĘT DO DEZYNFEKCJI POMIESZCZEŃ.
0

FIRMA ALSTAL PRZEKAZAŁA SPECJALISTYCZNY SPRZĘT DO DEZYNFEKCJI POMIESZCZEŃ.

0
0

Do Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu trafiło urządzenie do dekontaminacji SENTINELroom o wartości 123 000 zł. To specjalistyczne urządzenie pozwala na usuwanie i unieszkodliwianie organizmów patogennych z pomieszczeń szpitala.

– Doceniając wytrwałą i dzielną pracę wszystkich pracowników służby medycznej, postanowiliśmy wesprzeć ich w codziennej walce o nasze zdrowie.  Jako grupa firm działająca na lokalnym rynku, czujemy się zobowiązani do udzielenia wsparcia w tym trudnym czasie. Serdeczne podziękowania kieruję do Pana Ryszarda Brejzy, Prezydenta Miasta Inowrocław a także do wszystkich pracowników naszych spółek za zainicjowanie akcji. Nadmienię fakt, że nie to jest to jedyna inicjatywa w którą się zaangażowaliśmy. Nie możemy być obojętni, po prostu musimy pomagać.- Jarosław Szczupak, Prezes Zarządu ALSTAL Grupa Budowlana

Urządzenie SENTINELroom  zostało ufundowane przez firmy wchodzące w skład Grupy ALSTAL: ALSTAL Grupa Budowlana, Alstal Konstrukcje, Alstal Beton, Altal Dom, Rąbin Park a także Sanatorium Modrzew.

open