Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021 HUNTER DOUGLAS POLSKA SP. Z O.O.
HUNTER DOUGLAS POLSKA SP. Z O.O.
0

HUNTER DOUGLAS POLSKA SP. Z O.O.

0
0

Hunter Douglas to 100-letnia firma z tradycjami, podążająca za potrzebami współczesnej architektury oraz kształtująca trendy poprzez innowacyjne produkty i niestandardowe rozwiązania w postaci takich produktów, jak: systemy sufitów zewnętrznych oraz wewnętrznych; nowoczesne, trwałe i efektowne fasady oraz zaawansowane, sterowane elektronicznie systemy osłon przeciwsłonecznych.

Certyfikat BFR 2021.pdf

NASZE WARTOŚCI SĄ UNIWERSALNE

Początek obecności Hunter Douglas w Polsce to wybrane realizacje z sufitami zewnętrznymi i okładzinami fasadowymi (Dworzec Centralny, Hotel Marriott czy siedziba NBP w Warszawie oraz kompleks Międzynarodowych Targów Poznańskich). Następnie pojawiały się biurowce, centra handlowe, apartamentowce i projekty infrastrukturalne, jak lotniska, stacje kolejowe oraz metra, a nawet autostrady. Wśród licznych realizacji Hunter Douglas znajdują się: Warsaw Spire, HUB, Mennica, lotniska w Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu czy Krakowie, apartamentowiec Złota 44 czy takie perełki jak Hala Koszyki, CH Wroclavia lub słynna Rotunda w Warszawie. Hunter Douglas ceni sobie najbardziej projekty, które stanowią wyzwanie w zakresie innowacyjności wymaganych technologii i niestandardowych rozwiązań (jak np. CH Wroclavia – sufity drewniane, w części gięte pod wymiar, co uczyniło ten obiekt jednym z najpiękniejszych centrów handlowych w Europie).

Kluczowym elementem rozwoju i innowacyjności produktów Hunter Douglas jest nieustający dialog z architektami, którzy inspirują firmę do pracy nad nowymi rozwiązaniami oraz produktami. Efektem jest opracowanie m.in. sufitów z linii Heartfelt, produktu Concrete Veneer czy też sufitu Concrete Core Activation – powstały z potrzeby wykorzystania płyty żelbetowej do integracji z systemem klimatyzacji budynku.


https://www.hunterdouglasarchitectural.eu/pl-PL/home/index.jsp

https://www.facebook.com/HunterDouglasPL

open