Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021 FILPLAST SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
FILPLAST SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
0

FILPLAST SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021

0
0

Od ponad 30 lat produkuje okna, drzwi i rolety z PVC oraz aluminium. To nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo, które adresuje swoje produkty do klientów ceniących wysoką jakość, rzetelność oraz specjalistyczną wiedzę. Firma zyskała sobie w regionie miano „specjalistów do zadań specjalnych”, z powodzeniem realizując nietypowe projekty inwestorów prywatnych i biznesowych.

NIE DA SIĘ? SPRAWDŹ W FILPLAŚCIE!

Jednym z pierwszych zleceń Filplastu, jeszcze na początku lat 90. ubiegłego wieku, było zbudowanie ogrodu zimowego z prawdziwym ogrodem na dachu. Konstrukcja jest użytkowana do dziś. Do firmy często trafiają zapytania o rozwiązania, których nie ma konkurencja. Przedsiębiorstwo wprowadza też na rynek innowacje, np. szyby oczyszczające powietrze czy okna łączące się za pomocą technologii zbliżeniowej (NFC) z aplikacjami dla ekip monterskich i właścicieli okien.

Swoją przewagę Filplast buduje również na kulturze organizacyjnej, której filarem jest ciągłe doskonalenie się. W firmie wdrożono systemy zarządzania, które wręcz wymuszają stałe poprawianie procesów – Hoshin Kanri oraz Lean Management.

Mimo wielu transformacji na przestrzeni lat przedsiębiorstwo zachowuje swój rodzinny charakter. Organizacja szczyci się niską rotacją pracowników oraz tym, że zarówno klienci, jak i pracownicy wiążą się z nią na pokolenia, co zresztą zostało uwzględnione w misji firmy. Nierzadkie są przypadki, że pracują tu rodzice i ich dzieci. Często też kupują tu swoje okna dzieci pierwszych klientów firmy.


http://filplast.pl/

https://www.facebook.com/filplast.firma

open