Home Materiały i Technologie Klimatyzatory Vitoclima – komfortowa temperatura w domu lub mieszkaniu
Klimatyzatory Vitoclima – komfortowa temperatura w domu lub mieszkaniu
0

Klimatyzatory Vitoclima – komfortowa temperatura w domu lub mieszkaniu

0
0

Wysokie temperatury powietrza w okresie letnim powodują, że przebywanie i wypoczynek w domowych wnętrzach są bardzo utrudnione. W takich sytuacjach skutecznym sposobem na zapewnienie komfortowej temperatury w pomieszczeniach jest montaż klimatyzacji. Nowoczesne klimatyzatory Vitoclima sprawdzą się nie tylko latem – można je wykorzystywać również do ogrzewania pomieszczeń w chłodniejsze dni.

W przypadku domów jednorodzinnych polecanym rozwiązaniem jest Vitoclima 300-S, która umożliwia podłączenie do jednej jednostki zewnętrznej nawet do 5 jednostek wewnętrznych. Dzięki temu, każde pomieszczenie w domu może być schładzane niezależnie. Do schładzania wybranego pomieszczenia w domu lub niewielkich mieszkań przeznaczone są klimatyzatory Vitoclima 200-S. Pracują one w szerokim zakresie temperatur – od -15°C do +43°C w trybie chłodzenia i od -22°C do +24°C w trybie grzania. W przypadku pomieszczeń o trudno dostępnej lub ograniczonej powierzchni ściennej, np. zlokalizowanych na poddaszu polecanym rozwiązaniem są klimatyzatory przypodłogowe Vitoclima 230-S w postaci konsoli Split.

Chłodzenie pomieszczenia bez konieczności wykonywania instalacji zapewnią nam przenośne klimatyzatory inwerterowe Vitoclima 100-P. Urządzenia dostępne są w dwóch wersjach: o mocy 2,7 kW – gwarantujące przyjemny chłód w pomieszczeniu o pow. do 27 m2 oraz o mocy 3,5 kW – przeznaczone zarówno do chłodzenia, jak i ogrzewania powietrza w pomieszczeniach o wielkości do 35 m2. Podobnie jak jednostki montowane na stałe, urządzenia przenośne utrzymane są w nowoczesnym stylu, dzięki czemu wkomponują się w każde wnętrze domu lub mieszkania.

open