Home News III KONFERENCJA STUDENCKA „OKO NA BUDOWNICTWO”
III KONFERENCJA STUDENCKA „OKO NA BUDOWNICTWO”
0

III KONFERENCJA STUDENCKA „OKO NA BUDOWNICTWO”

0
0

Konferencja „Okno na Budownictwo” organizowana wspólnie przez Drutex SA, Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej oraz Koło Naukowe KOBRa odbędzie się w dniach 19-20.05.2022r. w siedzibie Firmy Drutex w Bytowie. Patronem wydarzenia jest magazyn „Builder”.

Jest to wydarzenie skierowane do studentów wyższych uczelni technicznych, podczas którego zostaną poruszone tematy związane z projektowaniem i wykonawstwem budowlanym, a także nowoczesnymi technologiami i materiałami w budownictwie. Zgłoszone, 4-osobowe zespoły studentów, w takcie konferencji prezentować będą zrealizowane pod okiem opiekuna tematy (tematy prac inżynierskich, magisterskich lub innych; czas prezentacji 12-15min). Spośród wszystkich prezentacji, kapituła konferencji wybierze 4 najlepsze grupy, które w kolejnej fazie konferencji zmierzą się w debacie oksfordzkiej. Tematy debat przygotuje kapituła konferencji. Zwycięskie zespoły zostaną nagrodzone przez Organizatorów atrakcyjnymi nagrodami.

Ponadto, referaty wszystkich drużyn biorących udział w konferencji zostaną opublikowane w dedykowanej edycji Builder Science!

Zapisy na konferencje trwają do 25.04.2022 r. Liczba miejsc jest ograniczona – liczy się kolejność zgłoszeń!

Regulamin konferencji wraz z dokładanymi informacjami jest dostępny TUTAJ.

Zapisy na konferencje mailowo: marcin.szczepanski@pg.edu.pl lub telefonicznie pod nr: 661 415 888

tags:
open