Home Aktualności KOBIETY BUILDERA
KOBIETY BUILDERA
0

KOBIETY BUILDERA

0
0

Inspiracja jest kobietą. I choć kobiety stanowią motyw tak wielu wzniosłych dzieł, są również znakomitymi budowniczymi naszej codzienności. Dlatego Builder to miejsce, gdzie prezentujemy szereg wspaniałych kobiecych wzorców. Gdzie dostrzegamy i nagradzamy wysiłek i osiągnięcia kobiet. Nasze niedawne wyróżnienia: Builder Awards oraz Builder Super Power pokazują szeroki zakres skutecznego, kobiecego zaangażowania w rozwój branży. Dziś chcemy dzielić się ich historiami; pokazywać ich wpływ na kształtowanie biznesu oraz środowisk związanych z budownictwem i architekturą.

W marcowym wydaniu Buildera prezentujemy postaci wyjątkowych kobiet:

NIKT NIE MA “PATENTU NA PRZYSZŁOŚĆ” – wywiad z ANNĄ OLEKSIEWICZ, Prezes Zarządu ZOPI

NIE DZIELĘ ŚWIATÓW NA MĘSKI I KOBIECY – wywiad z KRYSTYNĄ BARAN, Prezes Zarządu firmy WIŚNIOWSKI

NIKOGO NIE MUSIMY UDAWAĆ – artykuł, którego autorem i bohaterką jest MARTA SĘKULSKA-WROŃSKA, Architekt, Partner w WXCA, Prezes Oddziału Warszawskiego SARP, a także Osobowość Branży 2021

KOBIETA I ARCHITEKTURA – przypominamy sylwetkę prof. EWY KURYŁOWICZ – Laureatki Honorowej Nagrody SARP 2021, z którą rozmawialiśmy w styczniowym numerze Buildera.

Oto kobiety, które wyróżniliśmy w Builder Awards w ramach Osobowości Branży 2021:

JOANNA CZYNSZ-PIECHOWIAK – Prezes Grupy Saint-Gobain w Polsce

ANNA ŚPIEWAK – Prezes Zarządu Austrotherm Sp. z o.o.

MAŁGORZATA WINIAREK-GAJEWSKA – Prezes Zarządu Grupa NDI

ANNA SZYMCZAK – Prezes Zarządu Iławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego „IPB” Sp. z o.o. w Iławie Prezes Zarządu „IPB-PROJEKT” Sp. z o.o.

MARIANELLY HERNÁNDEZ REYNA – Dyrektor Generalna Syrena Invest

open